Vispārīgie noteikumi

1. NOTEIKUMI
    
Baiba Pukinska (reģ.nr. 19078911104, adrese Robežu iela 1-22, Dreiliņi, Ropažu novads, LV-2130) turpmāk tekstā Pārdevējs - interneta veikala lietošanas noteikumi, turpmāk tekstā Noteikumi, ir attiecināmi uz visiem vietnes apmeklētājiem neatkarīgi no tā, vai tie veic vai neveic pasūtījumu www.baibapuk.com interneta veikalā, turpmāk Klients.  Pasūtot Preci, Klients ir iepazinies un piekrīt Pārdevēja Noteikumiem.Pārdevējs ir tiesīgs veikt grozījumus veikala Noteikumos. Savstarpējās attiecības starp Pārdevēju un Klientu reglamentē Latvijas Republikas likumdošana.
Visu interneta veikalā izvietoto Preču cenas ir norādītas EUR valūtā un ietver visus paredzētos nodokļus Latvijas teritorijā. Veicot apmaksu ar internetbankas starpniecību, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda ir saņemta saimnieciskās darbības veicēja Baibas Pukinskas bankas kontā.


1.1. DISTANCES LĪGUMS

1.1.1. Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs Baiba Pukinska (reģ.nr. 19078911104, adrese Robežu iela 1-22, Dreiliņi, Ropažu novads, LV-2130) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

  • Pasūtot preci, Pircējs ir iepazinies un piekrīt Pārdevēja Noteikumiem.
  • Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

1.2. PASŪTĪŠANAS, PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

1.2.1. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu www.baibapuk.com, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu, izvēloties attiecīgo piegādes veidu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot to ar savu internetbranku un karšu starpniecību.
1.2.2. Pasūtījuma saņemšanas termiņš ir atkarīgs no piegādes reģiona un adreses, no attiecīga piegādes dienesta darba laika, kurš nodrošina šī pasūtījuma piegādi un nav tieši atkarīgs no Pārdevēja.
1.2.3. Piegāde ar Omniva (LV, LT, EST) – pasūtījums tiek nogādāts saņēmējam 2-6 darba dienu laikā (no tā ievietošanas attiecīgajā pakomātā). Pakalpojuma cena LV  0,00 EUR, LT/EE 6,00 EUR..
1.2.4. Piegāde ar Latvijas Pasts 5-15 darba dienu laikā Latvijas teritorijā, ārpus Latvijas robežas līdz pat 28 dienām. Pakalpojuma cena - 7,50 EUR.
1.2.5. Pasūtījums tiek piegādāts Klientam vai personai, kura norādīta Pasūtījumā, kā šī Pasūtījuma saņēmējs uz adresi, kura norādīta kā saņemšanas adrese.
1.2.6. Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Pircējam, tās nozaudēšanas pasta (kurjerpasta) dienesta darbinieku vainas dēļ, Pārdevējs atlīdzina Pircējam apmaksātās preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju un ir pierādāms visām iesaistītajām pusēm.
1.2.7. Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes nokavējumu, kas radies izvēlētā piegādātāja servisa rīcības rezultātā, savlaicīgi nepiegādājot preces. Ja Pircējs nesaņem sūtījumu 30 darba dienu laikā, lūgums, sazināties ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected], norādot pasūtījuma datumu un rēķina numuru.
1.2.8. Iestājoties nepārvaramas varas apstākļiem, Pārdevējs neatbild par apmaksāto pasūtījumu laicīgu piegādi un to kvalitatīvu piegādi no piegādes dienesta.
1.2.9. Pasūtījums, saņemšanai Latvijā, tiek iepakots burbuļaploksnē, stikla burciņā, kas pasargā no ārējo apstākļu ietekmes normālas piegādes laikā. Pasūtījums, ārpus Latvijas, tiek iepakots burbuļplēvē, kartona kastītē. Iepakojums nav izturīgs pret kritieniem no liela augstuma un to saspiešanas piegādes laikā. Ja saņemot pasūtījumu rodas šaubas par nekvalitatīvu piegādi, obligāti, uzņemt fotoattēlus pirms pakas atvēršanas, lai preces bojājumu gadījumā varam sazināties ar attiecīgo piegādes dienestu!


1.3. ATTEIKUMA TIESĪBAS

1.3.1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz Pārdeveja e-pasta adresi [email protected]. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam uz viņa norādīto e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.
1.3.2. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.
1.3.3. Pircējs atteikuma gadījumā nodod pasūtījumu tā sākotnējā stāvoklī: nebojāts iepakojums, nevalkāta rota un citus materiālus, kuri tika saņemti kopā ar pasūtijumu.
1.3.4. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • Pircējs ir valkājis rotu izstrādājumus un higiēnas apsvērumu dēļ Prece ir uzskatāma par lietotu;
  • tā ir bojāta Pircēja vainas dēļ, neievērojot pievienotās Lietošanas instrukcijas noteikumus.
1.3.5. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

1.4. DATU APSTRĀDE

1.4.1. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
1.4.2. Aizpildot pieteikuma formu BAIBA PUK jaunumiem un norādot sekojošo informāciju - vārds, e-pasts - klients piekrīt datu nodošanai www.baibapuk.com un to izmantošanai. Klientam tiks sūtīti elektroniski paziņojumi par aktualitātēm, kas saistīts ar BAIBA PUK zīmolu.  
1.4.3. Klientam ir tiesības atteikties no elektronisko paziņojumu saņemšanas rakstiski informējot www.baibapuk.com uz e-pastu [email protected].

Jautājumu un neskaidrību gadījuma raksti [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.