Par mani

baibapuk_stikla_rotas_earrings_glass

Kolekcija

c o n t i n e n t

Ak! Eleganti. Klasiski. Skaisti.
Zelta un/vai sudraba iestrādātais puteklītis veido unikālu formu/rakstu starp stikla slāņiem. Katrs auskars ir ar personību, kas izcels rotas nēsātājas tēlu 🖤
Rotu veidi: nagliņauskari, karājošie auskari, gredzeni, matu sprādzes, kuloni, rokassprādzes
Skatīt rotas

Kolekcija

stikla PĒRLES

Apraksts sekos..
Rotu veidi: piespraudes, nagliņauskari
Skatīt rotas

Kolekcija

VISUMS

Tāpat kā zvaigznes spīguļo... Tā arī kolekcija VISUMS iekaro Jūsu sirdis ar savu daudzkrāsaino mirdzumu 🖤 Dabīgais vai mākslīgais apgaismojums - VISUMS pielāgosies un būs rotaļīgs!

Patiesi elegants skaistums..

Skatīt rotas

Kolekcija

DIZAINA rotas

Formu dažādība: kaktusi, kolibrī, lapas, ziedi u.c.
Ar smalku otiņu un sasmalcinātu stikla pulveri veidoti skaistumi. Kaut kas košāks. Kaut kas nepierastāks. Un tas viss no stikla!
Tiek izgatavoti dizaini pēc pasūtījuma! Raksti info@baibapuk.com.
Skatīt rotas

Kolekcija

LINE

Pieejama ierobežotā daudzumā.
Skatīt rotas

Kolekcija

stikla pilnas masas GREDZENS

Šis ir ļoti īpašs produkts! No ģipša jaukšanas līdz fotosesijai 100% roku darbs, kas ilgst apmēram 90 dienas! Lolots divus gadu un savu pirmo saimnieci satika 2018. gadā, kad tika izrādīti plašākam lokam un pieejami iegādei.
Skatīt gredzenus

Sveiki!

Es esmu Baiba un no sirds draudzējos ar stiklu kopš 2005.gada!

Mans mākslas ceļojums ir piesātināts ar eksperimentiem,  inovācijām un mans mērķis ir iegūt no stikla visu to, kas slēpjas tajā – spēku, trauslumu, spīdumu un dziļumu.  

Lai uzzinātu vairāk par manu radošo procesu, vari mani sekot INSTAGRAM un FACEBOOK platformās!

Tiekamies!

Realizēti dažādi dizaina projekti, sadarbībā ar: "Mēness Aptieka", "Amoralle", "Noble Wine", "Rich Content Agency", "Hotel & SPA Arkadia", "Pomposso", "Ģertrūdes kebabds" u.c.
Sazināties

Stikla un rotas

Stikla rotas piešķir apģērbam un personīgajām tēlam eleganci, mūsdienīgumu un gaumīgu izskatu.  Izgatavošanai tiek izmantotas vairākas stikla apstrādes tehnikas, ļaujot izveidot dažādas formas un tekstūras. Tas dod iespēju rotaļīgi eksperimentēt ar stiklu kā materiālu, lai radītu rotas, kas izceļas ar savu skaistumu un māksliniecisko vērtību. Stikla rotas ir unikālas un pievilcīgas, tādēļ tās ir kļuvušas par populāru izvēli gan ikdienas lietošanai, gan arī kā dāvana īpašai dāmai!